Najnovšie vtipy

vymena odkazov

Najlepšie vtipy

Vtip pridal : tommi14

Kategória : Morbídne vtipy

Ľudožrúti chytia Angličana, Francúza a Slováka. Náčelník im vraví:
-,,Tak či tak dnes zomriete,pretože vašu kožu potrebujeme na zhotovenie posvätného kanoe,na ktorom sa budem plaviť po našom posvätnom jazere. Je len na vás za čo chcete zomrieť a akou zbraňou chcete zomrieť.,, Angličan sa ozve ako prvý, vyžiada si pištol, priloží si ju k hlave, zvolá ,,ZA KRÁLOVNU A ZA BRITÁNIU,, a zastrelí sa. Druhý sa ozve Francúz, požiada o meč, priloží si ho pod krk, zvolá ,,VIVA LA FRANCE,, a podreže sa.Nakoniec sa ozve Slovák,požiada o vidličku a začne si ňou bodať po celom tele.Po pár minutách už leží v kalúži krvi a z posledných síl ešte stále do seba bodá vidličkou.Náčelník sa ho spýta:
- ,,Ty nemáš čo povedať pred smrťou?
,, Slovák sa mu pozrie do očí a hovorí:
-,,TAK A MÁŠ PO KANOE,,

Hodnotenie: 4.0

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : Orrech

Kategória : Vtipy o babkách

Babka ide vo výťahu, pristúpi mladý navoňaný muž a vraví: moon sharie, Paríž, 200€. Pristúpi navoňaná žena: love story, Londýn, 300€. Babka si prdne a hovorí: brokolica, tesco, 0,50€.

Hodnotenie: 4.0

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : tommi14

Kategória : Vtipy zo života

V džungli zajmú domorodí ľudožrúti Nemca, Američana a Slováka. Náčelník im vravi :
- ,,Aby sa nepovedalo, že vám nedám šancu na oslobodenie, tak vám dám úlohu. Každý dostane 2 sklenené gule a ak mi ukáže niečo čo som ešte nevidel, budete slobodní.,, Každého zatvoria do chatrče a dajú deň na nacvičovanie. Na druhý deň sa náčelník vyberie do chatrče, kde je Nemec a pýta sa, čo mu predvedie.Nemec položí gule na zem a tie sa kotúľajú po zemi, po stenách, dokonca aj po strope. Náčelník nato hovorí:
- ,,Veľmi pekné, pôsobivé, ale to som už videl. ZABIŤ!
,, Potom vojde do chatrče s Američanom, položí mu rovnakú otázku a čaká, čo mu predvedie. Američan vyhodí gule a tie lietajú a blikajú. Náčelník je z toho nadšený a vraví:
-,,Toto je fakt dobré, veľmi dobré, ale tiež som to tu už videl.Takže ZABIŤ.,, Nakoniec sa vyberie za Slovákom, vojde do chatrče, ale po pol minúte vychádza a púšťa Slováka na slobodu. Ostatní domorodci sa ho pýtajú:
- ,,No čo?
,, Náčelník krúti hlavou a hovorí:
-,,Tak toto som ešte nevidel. On jednu guľu stratil a druhu rozbil.,,

Hodnotenie: 4.0

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : dodiiiik9

Kategória : Vtipy o sexe

Oboduje rodina ktora sa sklada z otca, syna, mami a dcery. Syn sa pita otca „Tati ake druhy prs existujú.“ Otec hovori „No vieš su to 3 druhy 1. melony tie maju mlade ženy: tosu velké a pevné, 2. hrušky tie maju staršie ženy: to sú trocha ovisnute ale stále pevne 3. čerešne tie maju ženy jako tvoja mama: ovisnute a mekke.“ Žena s dcerou sú urazené tak sa dcera píta mami „Mami ake druhy penysou sú.“ Mama odpovedá „No vieš nahodou sú to tiž 3 druhy 1.buk čo majú mlady muži: veľký a silný 2.breza čo majú starši muži: ten je trocha ohybný ale stále pevný 3.vianočný stromček ten majú muži jako tvoj otec: starý suchý a gule ma len na ozdobu.

Hodnotenie: 4.0

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : lenčííí

Kategória : Vtipy o sexe

farárovi sa stratí papagáj tak cez omšu vyhlasuje: Kto má vtáka?
všetci muži zdvihnú ruku. nie,nie tak takto kto videl vtáka?
všetky ženy zdvihnú ruky. Och Bože tak takto: kto videl môjho vtáka?
všetci miništranti zdvihnú ruky.

Hodnotenie: 4.0

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : tommi14

Kategória : Vtipy zo života

Indiáni zajmu Rusa, Američana a Slováka. Náčelník im hovorí: ,,
-Pustíme vás na slobodu, len ak splnite 3 úlohy. 1.úloha je vypiť celý sud ohnivej vody. 2.úloha spočíva v tom, aby ste vošli do brlohu medvedice a pozreli sa jej zblízka do očí, čím preukážete svoju odvahu. 3. úlohou je, aby ste pomilovali našu najkrajšiu indiánku a 5
-krát ju dokonale uspokojili. Prvý ide skúsiť šťastie Američan, vypije sud ohnivej vody, potom ho dovedú k jaskyni s medvedicou, vojde dnu, 15 minút počuť brumčanie a vrčanie a potom nastane ticho a z jaskyne uz nevýjde. Druhý ide Rus, vypije sud ohnivej vody, potom ide do jaskyne s medvedicou, pol hodinu počut brumčanie a vrčanie, nakoniec nastane ticho a už nevýjde. Posledný ide Slovák, vypije sud ohnivej vody, potom vojde do brlohu medvedice, hodinu počuť brumčanie a vrčanie, po hodine výjde Slovák z jaskyne a vraví:
-,,Tak hotovo!
A teraz mi ukážte tu indiánku, ktorej sa mám pozrieť do očí!
!
!
,,

Hodnotenie: 3.9

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : kamka

Kategória : Vtipy zo školských lavíc

Učiteľka hovorí žiakom:
-Ten,kto si myslí,že je najsprostejší v ttriede,nech sa postaví. Postaví sa malý Dežo.Učiteľka sa ho pýta: Dežo,ty si myslíš že si najsprostejší v triede?

-Nie,pani učiteľka,len mi bolo trápne,nechať Vás tu samú stáť!
:D :D ;)

Hodnotenie: 3.9

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : matooo9

Kategória : Vtipy o sexe

Matka má tri dcéry a všetky sú ešte panny. Všetky tri majú svadbu krátko po sebe. Pretože sa ich matka trochu obáva, ako si poradia s prvým sexuálnym zážitkom, povie im, aby poslali pohľadnicu zo svadobnej cesty a nejakým diskrétnym spôsobom sex popísali. ... Prvá dcéra *poslala kartu z Havajských ostrovov. ... Bolo na nej napísané len: NESCAFÉ. Matka najprv nechápala, ale potom bežala do kuchyne, ............ vzala NESCAFÉ a čítala...DOBRÉ DO POSLEDNEJ KVAPKY. Trochu sa začervenala, ale bola spokojná. Skoro prišiel *druhý pozdrav z Miami *. Opäť krátka správa: BENSON and HEDGES. Matka šla rovno do obývačky, kde vzala manželovi cigary a číta....EXTRA DLHÉ, KING SIZE. Opäť sa začervenala, ale bola spokojná. Po mesiaci prišla *tretia pohľadnica *od najmladšej dcéry. Na pohľadnici bolo roztraseným písmom napísané BRITISH AIRWAYS. Matka bežala nájsť prospekt leteckej spoločnosti a číta: TRIKRÁT DENNE, 7 DNÍ V TÝŽDNI, VŠETKÝMI CESTAMI..

Hodnotenie: 3.9

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal :

Kategória : Vtipy o rómoch

Príde cigáň do videopožičovne a pýta sa:
- Máte film Cigáni idú do neba?

- Nie, ale máme film Cigáni idú do práce!

- Jooooj, ja horory nerád pozerám!

Hodnotenie: 3.8

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : middlesboro

Kategória : Vtipy o sexe

Príde Fero za sekretárkou Ančou a hovorí jej:
- Anča, počúvaj, keď ti dám stovku, ukážeš mi prsia?

- No dobre, zíde sa. A ukáže mu.
- A počúvaj, keď ti dám päťstovku, ukážeš mi aj zadok?

- Dobre.
- A keď ti dám tisícku, ukážeš sa mi aj dole z predu?

- Fíha, to je pekný peniaz, tak dobre.
- A keď ti dám päťtisícku, pomiluješ sa so mnou?
No prachy sa vždy zídu, tak sa s ním pomiluje a Fero odíde. Potom prišiel šéf a pýta sa:
- Anča bol tu Fero?

- Bol.
- A dal ti výplatu?

Hodnotenie: 3.8

poslať vtip priateľovi

Počet vtipov: 1924  Stránka : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ...

Poslať označené vtipy priateľoviPodporte nás

Reklama