Najnovšie vtipy

vymena odkazov

Najnovšie vtipy

Vtip pridal : lubo

Kategória : Manželské vtipy

Rozdiely, zhodnosti, kombinácie: Múdry muž a múdra žena = ľahký flirt Múdry muž a hlúpa žena = slobodná matka Hlúpy muž a múdra žena = normálny rodina Hlúpy muž a hlúpa žena = veľké prídavky na deti

Hodnotenie: 2.2

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : lubo

Kategória : Vtipy o blondínkach

Chlap šoféruje nákladiak a zrazu sa priženie blondína v Mercedese S a švihne to tesne pred neho tak, že to chlapík takmer neubrzdí a len tak tak sa vyhne priekope. Keď sa spamätá, šliapne na plyn a o hodnú chvíľu sa mu podarí dostať sa vedľa Mercedesu a vytlačiť ho na odstavné parkovisko. Šofér príde k autu, vytiahne blondínu von, odvedie ju asi 10 metrov ďalej, namaľuje na zem kriedou kruh a naštvane  hovorí: "Tu v tom kruhu zostaneš a beda ti, ako sa z neho hneš!
" Potom ide k Mercedesu a dookola ho obíde kľúčom. Keď sa pozrie na blondínu, tak tá stojí v kruhu a prihlúpla sa chichoce. Chlapík sa naštve ešte viac, donesie z nákladiaku baseballku a vymlátia na Mercedese všetky okná. Otočí sa na blondínu a tá sa smeje ešte viac. "Tak tebe sa to zdá ešte srandovné, áno?
" Pýta sa chlapík a začne nožom prebodávať gumy. Pozrie na blondínu, tá je celá červená a chytá sa za smiechom za brucho. Chlapík celý rozzurený ešte rozpára kožené sedačky, potom sa otočí, blondína sa váľa od smiechu ... On už nechápe a kričí na ňu: "Čo je?
Prečo sa, ty koza sprostá stále smeješ?
Veď som ti zničil celé auto?
" Blondína sa trochu upokojí a hovorí:" Viete, vždy keď ste sa nepozeral, tak som na chvíľočku vyskočila z kruhu ... "

Hodnotenie: 2.2

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : jano

Kategória : Vtipy o ženách

Dobrý deň, vlani som urobil upgrade PRIATEĽKY 1.0 na verziu MANŽELKA 1.0 a nový program nečakane spustil proces DETI, s mimoriadne veľkou spotrebou pamäte a systémových zdrojov. V manuáli nie je táto funkcia spomínaná. Mimo to Manželka 1.0 tiež zasahuje do ostatných programov a naťahuje sa už pri bootovaní systému. Ostatné programy, ako napríklad Nočný Poker 10.3 a Pivo 2.5 od tej doby prestali fungovať, pri ich spustení sa systém zrúti. Zdá sa, že Manželku 1.0 nemôžem odstrániť zo systému. Uvažoval som o návrate k Priateľku 1.0, ale uninstall skončil neúspešne. Môžete mi niekto poradiť?
ODPOVEĎ: Vážený užívateľ, toto je veľmi častý problém. Mnoho ľudí prechádza z Priateľky 1.0 na Manželku 1.0, domnievajúc sa, že je to len neškodná zábavná utilita. Ale Manželka 1.0 je operačný systém, navrhnutý tak, aby sám spúšťal ostatné aplikácie. Nepúšťajte sa do inštalácie!
Dodatočné odstránenie Manželky 1.0 môže mať za následok poškodenie systémových zdrojov. Niektorí sa pokúšali inštalovať Priateľku 2.0, resp. Manželku 2.0, ale narazili na viac problémov, než v pôvodnom systéme. Iní skúšali spúšťať Priateľku 2.0 paralelne na pozadí. Bohužiaľ, Manželka 1.0 detekuje prítomnosť Priateľky 2.0, čo zapríčiňuje konflikty s následným kolapsom systému. Jediná možnosť, ako sa vyhnúť problémom, je neinštalovať software Manželka, ale používať len Priateľku. Verzia Priateľka 1.0, 2.0, 3.0 atď., Sú navzájom kompatibilné, dokonca sa môžu prevádzkovať paralelne. Teraz je už neskoro, môžete len varovať svojich známych. Ešte varujeme: dajte si pozor na nedokumentovanú automatickú inštaláciu programu Svokra 6.4

Hodnotenie: 2.6

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : lubo

Kategória : Vtipy o mužoch vs. ženy

Pýta sa svätý peter v nebeskej brány novo prichádzajúceho: "Aká bola posledná veta, ktorú si počul na zemi?
" "Bol to hlas mojej ženy." "A čo hovorila?
" "Keď ma na chvíľu pustíš k volantu, budeš úplný anjel."

Hodnotenie: 2.8

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : jano

Kategória : Vtipy o mužoch

Príde chlap ráno do práce a hovorí kolegom: "Tak si predstavte, že som dnes ráno mal vo vlaku orálny sex!
" Kolegovia na to uznanlivo: "No ty vole, to je paráda, bomba, super!
" A on: "No ... či je to super, to zrovna neviem, ale jediné čo viem je, že už nikdy nezaspím vo vlaku s otvorenou hubou ... "

Hodnotenie: 2.6

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : lubo

Kategória : Vtipy o babkách

Rozprávajú sa dve babky v dedine "Tak čo tá vaša vnučka dostala od toho taliana?
" "Hovorila že syfilis." "A čo to je?
" "Nie ja neviem. Ale asi je to väčšie ako Mercedes." "A ako to?
" "No pretože povedala, že ak je to fakt pravda, Tak sa v tom povezie cela dedina."

Hodnotenie: 2.5

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : tanicka

Kategória : Vtipy o alkohole

Neznášam keď mi ľudí hovoria: "Na to aby sa človek bavil, nepotrebuje alkohol." Na beh tiež nepotrebuješ topánky, ale ide to s nimi oveľa lepšie.

Hodnotenie: 2.2

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : lubo

Kategória : Vtipy o zvieratách

Ide žaba po brehu rieky a uvidí krokodíla ako fajčí jointa Žaba: krokodíl, čo to tu robíš?
Krokodíl: Ále, fajčím tu trávu, chceš tiež?
Žaba: Tak hej, ako sa to robí?
Krokodíl: Musíš sa nahúliť z plných pľúc a podplávat rieku, keď sa vynoríš, tak vydýchni a budeš zhulená. Žaba: Tak ok... Žaba sa nahulí, podpláve rieku a vynorí sa. Ako sa tak potáca zhulená po brehu, stretne hrocha. Hroch: Čo sa ti stalo žaba?
Žaba: Na druhej strane rieky je krokodíl a ten fajčí trávu, doplávaj si k nemu a on ti dá pohúlit, je to fakt bomba. Hroch vlezie do rieky a pláva ku krokodílovi, ako sa tak pred krokodílom vynorí, krokodíl vykríkne: TY VOLEEEE, žaba vydýchni !
!
!

Hodnotenie: 2.6

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : tanicka

Kategória : Vtipy zo života

Dneska som šiel okolo domu, kde som vyrastal. Tak som zaklopal a spýtal sa, či sa tam môžem ísť porozhliadnuť. Povedali, že nie a zabuchli mi dvere pred nosom. Rodičia vedia byť niekedy pekne protivní.

Hodnotenie: 2.7

poslať vtip priateľovi

Vtip pridal : jano

Kategória : Vtipy o alkohole

Úspešný podnikateľ preháňa po krajine svoj nový džíp a zrazu zazrie klasického bezdomovca. Len tak si sedí, potom natiahne ruku, luskne prstami a objaví sa pred ním čerstvo natočené pivo. Bezdomovec ho vypije a zase natiahne ruku, luskne, objaví sa pivo. Podnikateľ príde k nemu a pýta sa, ako to robí. No viete, raz som prehrabával smetiaky, našiel som takú divnú lampu a ako som ju začal čistiť, objavil sa džin, no a tak si teraz dávam pivko ". Podnikateľ si v duchu hovorí "blbá socka" a nahlas hovorí: a nepredal by ste mi tú lampu?
Tu ti dám kľúče od nového džípu, tu sú kľúče od novej vily, tu je banková karta, na účte je milión ". Bezdomovec vraví: "No keď chcete ..." a buchnú si. Sotva bezdomovec odíde, podnikateľ začne leštiť lampu objaví sa džin a podnikateľ spustí: "Chcem vrtuľník, zámok, kontrolný balík akcií, firmy ..." "ZADRŽ!
" hovorí džin. "Aj medzi nami džinmi došlo k špecializácii, nerobíme všetci všetko; takže čo si dáš Corgoň alebo Radegast?
"

Hodnotenie: 2.3

poslať vtip priateľovi

Počet vtipov: 100  Stránka : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Poslať označené vtipy priateľoviPodporte nás

Reklama